دفتر تهران

درباره ما

مدرن تجارت ایرانیان

شرکت مدرن تجارت ایرانیان در سال ۱۳۹۲ به عنوان شعبه ای از شرکت بنا پوشش شرق که سابقه ۱۵ ساله در فروش کلیه کالاهای مورد نیاز درزمینه دکوراسیون داخلی می باشد، تاسیس شد.این شرکت قصد دارد تا به کلیه مشتریان خود در صنعت ساختمان کالاهای مورد نیاز از قبیل دیوارپوش ،سقف کاذب پی وی سی ، ورق های پلی کربنات ، ورق های کریستال، تایل گچی، تایل پی وی سی ۶۰×۶۰، پروفیل s پارکینگی، پارکت و قرنیز ارایه دهد. چشم انداز این شرکت رهبری بازار در تامین کلیه کالاهای مورد نیاز صنعت ساختمان در مرحله نازک کاری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد. این شرکت در حال حاضر واردکننده تایل های گچی (ساده- حصیری-تخم مرغی) و به طور انحصاری تایل گچی طلایی و نقره ای است.

شرکت مدرن تجارت از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه انواع کالاهای دکوراسیون داخلی به عنوان بخشی از گروه صنعتی مدرن شروع کرد.این شرکت به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در زمینه صادرات و واردات و پخش انواع کالاهای مورد نیاز دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت می باشد.این شرکت انواع کالاها شامل پارکت، دیوارپوش، کاغذ دیواری، کفپوش، قرنیز، تایل، سازه و انواع لوازم نصب را برند MT به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند. مزایای رقابتی این شرکت را می توان احترام به مشتریان، تنوع کالاها، کیفیت تولیدی، به روز بودن، تلاش و تخصص و توسعه پایدار در نظر گرفت.

اهداف

1-ایجاد یک شرکت تخصصی در حوزه صادرات محصولات شرکت های تابعه مدرن تجارت در راستای اقتصاد مقاومتی. 2- ساماندهی سفارشات از طریق نظام جامع ثبت و ضبط سفارشات. 3- افزایش سرمایه و سودآوری شرکت با رشد 20 درصدی سالیانه. 4- ایجاد زیر ساخت های خرید محصولات از شرکت های داخلی و تأمین کالاهای مورد نیاز مشتریان و پاسخگویی به درخواست ها در حداقل زمان ممکن. 5- توسعه و افزایش سهم بازارهای هدف در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی. 6-ایجاد واحد تحقیقات بازار( MR) جهت تحلیل بازارهای هدف. 7- تدوین برنامه های جامع تبلیغاتی و زیر ساخت های حضور در بازارهای بین المللی. 8- تأسیس دفاتر جدید بین المللی شرکت در بازارهای هدف. 9- برقراری ارتباطات بین المللی به منظور انتقال فناوری تولید کالاهای رقابتی با تکنولوژی برتر و منحصر به فرد جهت رشد صادرات کشور. 10- توسعه محصولات ، کالاها و تکمیل سبد کالاهای صادراتی در سه حوزه فولاد، پتروشیمی و ساختمان 11- اصلاح و تقویت همه جانبه نظام مالی شرکت. 12-تأمین منابع مالی مورد نیاز و وصول مطالبات.

ارزش های شرکت

1-صداقت و درستکاری 2-تعهد و مسئولیت پذیری 3-حفظ کرامت انسانی 4-خلاقیت و نو آوری 5-کارگروهی و بهبود سیستم 6-فعالیت های پژوهش محور

مزیت های رقابتی

 

توانمندی های شرکت مدرن تجارت که باعث شده است این شرکت عملکرد بهتری نسبت به رقبا داشته باشد به شرح ذیل است:

1-ارائه محصولات با کیفیت 2-تجربه مدیران و پرسنل شرکت 3-وجود توان علمی در حوزه بازرگانی و داشتن نیروهای متخصص 4-ارائه قیمت های رقابتی در بازار هدف 5-امکان ارائه کالا با بالاترین استاندارد های کیفی 6-تنوع کالا و محصولات 7-مشتری مداری پرسنل و مدیران شرکت 8-تجربه شرکت در کلیه امور صادرات و لجستیک کالا 9-مدیریت علمی و پژوهش محور