دفتر تهران

تایل دکوراتیو | تایل معرق

تایل دکوراتیو

تایل دکوراتیو

تایل دکوراتیو

تایل دکوراتیو PVC سه بعدی یا همان تایل 3D برش خورده هستند . جایگزین خوبی برای اسمان مجازی به شمار می ایند.این تایل PVC را میتوان در نقشه دلخواه و نور دهی دلخواه نصب کرد. تنوع طرح های این محصول با انواع مدل های بروز باعث شده که با هر دکوراسیونی همخوانی داشته باشد طراح های این محصول در انواع طرح های ستنی و مدل تولید می شوند .
یکی از خصوصیات خوب این تایلهای بعد از طرح های شکیل این است که توانایی نور پردازی داشته و هر گونه چراغی که در پشت این سقف تعبیه گردد به زیبایی خاص خود اضافه میشود .

 

تایل دکوراتیو

تایل معرق دکوراتیو

نحوه چراغ کشی در پشت این سیستم این گونه می باشد که اول باید با سیستم کناف یک اندازه معین برای این سقف به وسیله باکس کشی اجرا نمود و در داخل این باکس منظم ،چراغ های LED را نصب کرد و اقدام به نصب زیرسازی و بعد نیز نصب تایلها نمود.

? حتما بخوانید : درباره تایل سقفی چه می دانید؟

تایل معرق کاری ام دی اف

سیستم سقف کاذب کلیک و یا مشبک که نوعی از سقف های کاذب برای مکانهایی که دسترسی لازم به پشت سقف میباشد هستند کاربرد این نوع سقف ها بسته به مکان تغییر میکند .

تایل منبت ام دی اف
تایل mdf

این نوع سقف کاذب برای اجرا و نصب به مصالح خاصی نیاز هست که مختص این نوع سیستم طراحی شده است زیرسازی این سقف با اجزایی مانند اویزها و پروفیلهای اجرا می گردد ولی در قسمت تایلها انواع مختلفی از تایلها موجود میباشد که هم از نوع جنس و کاربرد متفاوت هست .

تایل معرق لیزری

جنس این تایل ها را میتوان از انواع ( mdf – pvc – گچی – الومینیومی – پلاگسی – شیشه ای – فایبر گلاسی ) استفاده نمود. کاربردهای دیگر که جدا از دسترسی سیستمهای تاسیساتی به پشت سقف کاذب را دارد ( اکوستیکی –تایل دکوراتیو – روشنایی – تصفیه هوا ) می توان نام برد.

تایل معرق کاری ام دی اف

ما در این مرحله به معرفی و نوع جدید از تایل معرق را با جنس mdf و کاربرد( دکوراتیو – اکوستیکی و روشنایی ) را در حال تولید هستیم رابه شما معرفی می نماییم. این تایلها با دستگاه cnc لیز برش داده شده اند تا نور پشت از تایلها رد شده و روشنایی لازم را ایجاد نماید خصوصیات دیگر که میتوان نام برد به علت cnc شدن این تایل معرق حالت اکوستیکی به مکان داده و از ایجاد صداهای برگشتی جلو گیری میکند.

? حتما بخوانید : درباره قیمت تایل بیشتر بدانید.