بیرون رفتن

دفتر تهران

دیوارپوش سه بعدی mdf چیست ؟

قیمت دیوارپوش
قیمت دیوارپوش

دیوارپوش سه بعدی mdf چیست ؟

قیمت دیوارپوش
دیوارپوش سه بعدی mdf با ضخامت 16 میل متوسط ​​(MDF)، قطعات تزئینی هستند که بر روی دیوار جدا کننده قرار می گیرند تا بافت، الگوی و یا معماری مورد نظر را به آنها بدهند. این دیوارپوش را می توان در انواع متنوعی از بافت تولید کرد، به صاحبان خانه ها و کسب و کار اجازه می دهد یک نگاه واقعا سفارشی با اجزای مدولار ایجاد کنند.
همانطور که از اسمش مشخص است، این دیوارپوش سه بعدی mdf عمدتا از فیبر ورقه ای با ضخامت متوسط ​​ساخته می شود که یک ماده کامپوزیتی مهندسی است که شامل الیاف چوب فشرده، موم و رزین است. ترکیب و ساختار آن MDF به ویژه متراکم، قوی و پایدار است . همچنین اغلب ارزان تر از مواد چوب طبیعی است که باعث می شود انتخاب خوبی برای پروژه های نوسازی باشد.
نصب و راه اندازی طرح های دیواری هنری می تواند کل نگاه و احساس یک فضای را تغییر دهد، دیوارپوش سه بعدی mdf برای خانه یا کسب و کار شما به راحتی نصب و اجرا می شوند و تمایلات خانوادگی، دوستان، کارکنان، مشتریان و بازدیدکنندگان را تحت تأثیر قرار می دهد.
برای مثال، دیوارپوش سه بعدی mdf طرح منحنی می تواند عناصر آرامش بخش مانند آب را به ذهن بیاندازد، در حالی که یک الگوی مثلث شلوغ می تواند یک احساس ناراحت کننده و انرژی بالا ایجاد کند. شما همچنین می توانید مجموعه دیوارپوش سه بعدی mdf هماهنگ را در یک فضای خانه یا تجاری برای یک زیبایی شناسی جامع هماهنگ استفاده کنید.

قیمت دیوارپوش

تقویت روحیه و بهره وری با دکور دیوارپوش سه بعدی mdf

قیمت دیوارپوش
یکی از ساده ترین راه ها برای خارج شدن از دکور تکراری قبلی تغییر محیط شما است. به فضای اداری و فروشگاه های خود با چهره مترقی از دیوارپوش سه بعدی mdf تزئینی. با استفاده از پانل دیواری سه بعدی برای پشت میز پذیرش با طرح های هندسی مدرن و شکیل ، روحیه کارکنان خود را به سادگی با ارائه یک فضای بصری جالب تر دوباره فضای پر انرژی را محیا کنید.
قیمت دیوارپوش

نحوه نصب دیوارپوش سه بعدی mdf

قیمت دیوارپوش
یکی از مهمترین جنبه های نصب دیوارپوش سه بعدی mdf، دستیابی به “جریان الگوی مداوم” است – ظاهر شدن این که پانل ها یک عنصر بصری مستمر هستند نه قطعات جدا شده . برای کمک به شما در دستیابی به هماهنگی صحیح الگوی حتما به راهنمای نصب و اجرای پنل های دیوار سر بزنید،
قیمت دیوارپوش
دیوارپوش سه بعدی mdf ، اطمینان حاصل کنید که بر روی دیوار به خوبی میتوانند نصب شوند و هر گونه الودگی روی دیوار باید پاک گردد . هنگامی که پانل ها نصب می شوند، حدود دو روز منتظر بمانید تا چسب بین آنها کامل خشک شوند .
بعد از عملیات چسباندن و خشک شدن ، با استفاده از یک ترکیب مناسب پنل ها را تمیز کرده و عملیات بتونه زنیو رنگ ( اگر پنل ها به صورت خام خرید کرده باشید ) را شروع میکنیم . اگر این فرایند به درستی انجام شود سطحی صاف و بدون درز روی پنل ها به وجود میاید.