دفتر تهران

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟ مزایا و معایب:

در این قسمت برای شما به طور کامل در خصوص کاغذ دیواری 3 بعدی صحبت می نماییم.با مدرن تجارت تولید کننده انواع کاغذ دیواری همراه باشید.

تماس با ما

کاغذ دیواری سه بعدی  یا 3d چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی چیزی است که فانتزی بینش عمیق را افزایش می دهد و افزودن 3 بعد به کاغذ دیواری جلوه ای سه بعدی به دیوار شما می دهد. آنها توجه را جلب می کنند و قدرت تغییر هر اتاق و هر دیواری را دارند.

اگر مایلید به دیوارهای خود ظاهر و دگرگونی ناآشنا ببخشید. سپس باید به سراغ کاغذ دیواری سه بعدی بروید، این کاغذ دیواری شما بهترین جلوه را خواهد داشت. کاغذ دیواری های 3 بعدی خدمات طولانی مدت و مقاوم در برابر خش را ارائه می دهند، جایی که رنگ های روی دیوار شما قادر به از بین بردن لکه ها نیستند.

آیا هنوز به نقاشی دیوار خود فکر می کنید؟ دوباره فکر کن همچنین، مزایا و معایب کاغذ دیواری های 3 بعدی را که در این مقاله بررسی می کنیم، بخوانید که باعث می شود تصمیم خوبی بگیرید.
یا می توانید با شرکت مدرن تجارت تماس بگیرید و اطلاعات واضحی را از متخصصان ما در مورد کاغذ دیواری سه بعدی دریافت کنید.

مزایای کاغذ دیواری سه بعدی:

در چند سال اخیر، کاغذ دیواری های 3 بعدی روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند و اکنون به چندین دلیل خوب در صدر محبوبیت قرار دارند:

مزایای کاغذ دیواری سه-بعدی

جذابیت بالا –

این اولین نکته ای است که کاغذ دیواری سه بعدی را از سایر کاغذ دیواری های مواد تکمیل کننده دیوار متمایز می کند. شما یک ساختار واقع گرایانه خواهید داشت و احساسی از اتمام لهجه خواهید داشت.

طراحی متنوع –

می توانید کاغذ دیواری های 3 بعدی را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید و می توانید چندین طرح را تهیه کنید. همچنین می توانید والپیپرهای سه بعدی چاپ شده را با توجه به تصاویر خود سفارش دهید. این می تواند تصویر منظره، تصاویر شما، عکس خانوادگی یا توهم باشد.

ساده در نگهداری –

کاغذ دیواری های سه بعدی به راحتی نگهداری می شوند زیرا از مواد مختلفی ساخته شده اند. به راحتی می توانید کاغذ دیواری های سه بعدی را با دستمال مرطوب و بدون تاثیر روی پوشش بشویید. کاغذ دیواری 3 بعدی حاوی یک لایه وینیل محافظ ضد گرد و غبار است.

چنانچه درباره خرید کاغذ دیواری سوال دارید از ما بپرسید.

تماس با ما

نصب آسان –

نصب کاغذ دیواری سه بعدی آسان است و می توانید خودتان این کار را انجام دهید. اما اگر به فکر رنگ هستید، حداقل دو یا چند نفر برای رنگ آمیزی دیوار خود باید به آنها پول پرداخت کنید.

مواد قابل شستشو –

هنگامی که کاغذ دیواری سه بعدی را روی دیوار خود نصب می کنید، با گذشت زمان روی آن لکه می شود. خوشحال می شوید که بدانید سه کاغذ دیواری 3 بعدی برای شستن آسان تر در بازار موجود است. هنگامی که کاغذ دیواری سه بعدی لکه می شود، فقط باید یک پارچه مرطوب بردارید و سطح را تمیز کنید. اما اگر رنگ تراشه کند و علامت از بین نرود، باید مراقب درد باشید.

سازگار با بودجه –

کاغذ دیواری های 3 بعدی نسبت به رنگ مقرون به صرفه هستند و همچنین جلوه بهتری نسبت به رنگ به دیوار شما می دهند.

می توانید کاغذ دیواری سه بعدی را خودتان نصب کنید یا می توانید از یکی از اعضای خانواده خود کمک بگیرید، اما برای رنگ آمیزی دیوار خود باید هزینه کنید تا یک نقاش دیوار حرفه ای استخدام کنید.

معایب کاغذ دیواری سه بعدی:

علیرغم چندین مزیت، کاغذ دیواری های 3 بعدی دارای معایبی نیز هستند.

معایب کاغذ دیواری 3 بعدی

نصب یا چسباندن کاغذ دیواری سه بعدی به تنهایی ایده خوبی نیست، یک اشتباه جزئی می تواند باعث از بین رفتن جلوه های سه بعدی شود. بهتر است برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی خود با یک صنعتگر حرفه ای تماس بگیرید
کاغذ دیواری سه بعدی فقط به عنوان یک عنصر جداگانه برای دکوراسیون دیوار ظاهر می شود. بنابراین، به احتمال زیاد هیچ مجموعه بزرگی در فروشگاه های عمومی مصالح ساختمانی پیدا نمی کنید. بنابراین بهترین انتخاب برای تماس با مراکز فروش تخصصی است.
اگر می خواهید دیوارهای خود را با کاغذ دیواری های 3 بعدی تزئین کنید، با طراح حرفه ای شرکت Ever-Power Decoration Co. Ltd تماس بگیرید. ما بهترین تولید کننده کاغذ دیواری های سه بعدی مستقر در چین هستیم.