دفتر تهران

برترین طرح های سقف کاذب چوبی برای آپارتمان شما

طراحی سقف کاذب چوبی، فضای داخلی خانه شما را یک درجه بالاتر خواهد برد. اول از همه، لازم نیست سقف شما همیشه سفید و صاف باشد. فضای داخلی خود را با طرح های سقف کاذب چوبی مدرن برجسته کنید.

مزایای نصب طرح سقف کاذب چوبی

بیایید چند مزیت طراحی سقف کاذب چوبی را در نظر بگیریم قبل از اینکه شما را با برخی از بهترین طرح ها برای آپارتمان آشنا کنیم.

از آنجایی که سقف‌های کاذب چوبی در انواع الگوها و بافت‌های طبیعی موجود است، از انتخاب خود غافل خواهید شد.
می‌توانید رنگ‌هایی را برای طرح سقف کاذب گرد انتخاب کنید که با رنگ‌هایی که به بهترین وجه برای شما مناسب است رنگ آمیزی شده‌اند.

یک مزیت عملی این است که نصب طرح سقف کاذب چوبی آسان است. امروزه طرح های از پیش ساخته شده و نصب شده ای دریافت می کنید که فقط باید با پیچ و میخ در سقف ثابت کنید.

طرح های سقف کاذب لوکس از چوب بادوام هستند .

بله، همچنین همه کاره است زیرا از چوب برای ایجاد طراحی داخلی انواع سقف کاذب استفاده می شود. این ماده عمدتاً با مواد دیگری مانند POP، گچ، فلز، شیشه و غیره ترکیب می‌شود. همچنین می‌توانید روکش‌هایی مانند ملامین، چوب لاک‌شده طبیعی، لاک‌ها، ورقه‌های CPL را انتخاب کنید تا این لبه‌های پیچیده را اضافه کنید.
مجموعه ای از مزایای عملکردی را ارائه می دهد ، علاوه بر آن ظاهر خانه شما را بهبود می بخشد. طراحی سقف کاذب مدرن برای طراحی سقف کاذب سالنی یا حتی اداری یک راه عالی برای پنهان کردن جنگل سیم های برق، لوله ها و کانال های تهویه مطبوع است.

1. طراحی سقف کاذب چوبی برای اتاق نشیمن

طراحی سقف کاذب مدرن سالن را با کفپوش چوبی هماهنگ کنید. پرتوهای چوبی غنی را با وسایل نور برجسته کنید.

سقف-کاذب-چوبی-اتاق-نشیمن

توجه کنید که چگونه رنگ های دیوار رنگ قهوه ای غنی چوب را نشان می دهد؟ یکی دیگر از ایده های عالی برای سقف کاذب چوبی استفاده از لمینت چوبی در یک طرف دیوار اتاق نشیمن است. پانل چوبی مطمئناً فضای داخلی را برجسته می کند.

سقف-کاذب-چوبی-اتاق-نشیمن-2
2. برای اتاق خواب

این سازه چوبی یک انتخاب عالی برای اتاق خواب اصلی طراحی سقف کاذب نگاه کنید که چگونه پانل سقف چوبی در پشت تخت اجرا می شود. رنگ سفید دیوارها لمینت چوبی براق را بیشتر برجسته می کند.

سقف-کاذب-چوبی-اتاق-خواب-2

ایده دیگر این است که میله های چوبی را با یک زاویه کج کج کنید. با این ظاهر پیچیده و مینیمال ظاهری قدیمی برای اتاق خواب خود ایجاد کنید.

سقف-کاذب-چوبی-اتاق-خواب

3. برای آشپزخانه

اکثر مردم از استفاده از ایده های طراحی غلط چوبی برای آشپزخانه اجتناب می کنند، با این حال، به ما اعتماد کنید، اصلا ایده بدی نیست که کمی رنگ روستایی به آشپزخانه خود اضافه کنید!

سقف-کاذب-چوبی-آشپزخانه-3

اطمینان حاصل کنید که از چوب های فرآوری شده خاصی استفاده می کنید که در برابر آتش و رطوبت مقاوم هستند.

سقف-کاذب-چوبی-آشپزخانه-2

استفاده از چراغ ها ایده خوبی برای کشیدن چشم ها به سمت بالا است.

4. برای منطقه غذاخوری

خوب، شما می خواهید میز ناهارخوری و غذاهای وسوسه انگیز روی آن را برجسته کنید، پس از صرف غذا با خانواده، یک تجربه حسی است. طراحی سقف کاذب سالن غذاخوری شما باید میز شما را در کانون توجه قرار دهد.

سقف-کاذب-چوبی-آشپزخانه

شما ممکن است یک پانل چوبی را در نظر بگیرید که فضای مشخص تری ایجاد می کند. ست کردن آن با یک ترکیب فلزی گرم، شیک و برای همیشه مد است. ظاهر گرم و دنج طرح سقف کاذب چوبی قطعا به غذای شما جذابیت می بخشد، فکر نمی کنید؟

5. برای بالکن

یک بالکن بدون طراوت گیاهان ناقص به نظر می رسد. برای بالکن های کوچک، فضا همیشه برای سرگرمی باغبانی شما کافی نیست. بنابراین، آویزان کردن خزنده ها و گلدان ها بر روی تیر چوبی بالا، یک انتخاب عالی برای طراحی سقف کاذب گالری است. اگر دوست دارید مردم را سرگرم کنید، استفاده از یک سقف چوبی ساده با نورهای فوکوس باعث ایجاد یک فضای مهمانی درجه یک می شود.

سقف-کاذب-چوبی-بالن

6. برای دیواره جانبی

تطبیق دیوار کناری با طرح سقف کاذب چوبی مد روز است. توجه کنید که چگونه نوارهای چوبی باریک از دیواره کناری عبور می کنند؟ می توانید دیوار را با ساکولنت یا ساعت تزیین کنید و سبک خانه خود را ارتقا دهید.

سقف-کاذب-چوبی-دیوار-جانبی

7. برای راهرو

معمولاً راهروها نادیده گرفته می شوند، بنابراین در اینجا فرصتی برای شما وجود دارد که با ایده های طراحی سقف کاذب لوکس محیط خانه خود را ارتقا دهید. شما می توانید یک سبک کلاسیک از نوارهای چوبی را انتخاب کنید که ظاهری مجلل به شما می دهد یا می توانید الگوهای پیچیده ای برای برجسته کردن سقف ایجاد کنید.

سقف-کاذب-چوبی-راهرو

8. برای حمام

حمام ها همیشه نیازی ندارند که هدفی سودمند داشته باشند. شما می توانید از خصوصی ترین فضای خانه برای نشان دادن جنبه خلاقانه خود از طریق طراحی سقف کاذب چوبی استفاده کنید.

شما می توانید با انتخاب چوب روشن در مقابل کفپوش تیره حمام یا برعکس، کنتراست کلاسیک ایجاد کنید. تخته های چوبی سفید برای سقف حمام نیز برای طراحی سقف کاذب حمام کوچک مناسب است و ظاهری روستایی و ساحلی به آن می بخشد.

9. برای ورودی

ست کردن شبکه های مشبک با طرح سقف کاذب چوبی یک سبک دکوراسیون پرطرفدار است. از نوع مناسب نور مخفی و الگوهای سفارشی انتخابی خود استفاده کنید.

سقف-کاذب-چوبی-درب-ورودی

شما همچنین می توانید از تیرهای چوبی با نورپردازی یارو استفاده کنید یا با یک صفحه چوبی صیقلی و نور زرد آن را ساده نگه دارید.

خانه خود را با این طرح های سقف کاذب چوبی تزئین کنید.

حتی طرح های ساده ساده سقف کاذب، جذابیت بصری خانه شما را از اتاق نشیمن به حتی افزایش می دهدحمام. سقف های چوبی بقیه اتاق را تکمیل می کنند و ما مطمئن هستیم که شما موافق خواهید بود که آنها بسیار بهتر از سقف های سفید ساده و صاف هستند.

با این حال، قبل از سرمایه گذاری در یکی از چوب های خود، مطمئن شوید که کیفیت چوب را بررسی کرده و بررسی کنید که آیا چوب برای آتش، رطوبت، تغییرات آب و هوا و حشرات درمان شده است یا خیر! Yخانه ما قرار است بحث شهر باشدبا انتخاب های مرسوم ما در طرح های سقف کاذب چوبی، چوب را لمس کنید!