شرکت مدرن تجارت تولید و نصب انواع پارکت لمینت و ساندویچ پنلبیشتر بخوانیدشرکت مدرن تجارت تولید و نصب انواع پارکت لمینت و ساندویچ پنلبیشتر بخوانیدشرکت مدرن تجارت تولید و نصب انواع پارکت لمینت و ساندویچ پنلبیشتر بخوانیدشرکت مدرن تجارت تولید و نصب انواع پارکت لمینت و ساندویچ پنلبیشتر بخوانید
Previous
Next

مجوز صادرات به اروپا و آمریکا

کارخانه AGT پس از سالها تجربه در امر تولید، موفق به صادرات MDF/HDF/High Glass به اقصی نقاط جهان از جمله ،کشور ایران

مجوز صادرات به اروپا و آمریکا

کارخانه AGT پس از سالها تجربه در امر تولید، موفق به صادرات MDF/HDF/High Glass به اقصی نقاط جهان از جمله ،کشور ایران

مجوز صادرات به اروپا و آمریکا

کارخانه AGT پس از سالها تجربه در امر تولید، موفق به صادرات MDF/HDF/High Glass به اقصی نقاط جهان از جمله ،کشور ایران

پارکت لمینت AGT مناسب برای هرسلیقه ای

یکی از معتبرترین کارخانجات تولید MDF و پارکت لمینت در دنیا شرکت AGT می باشد و مصرف بالای پانل های MDF در صنعت دکوراسیون به عنوان برند درجه یک متداول شده است. پارکت لمینت AGT دارای استاندارد AC4/AC3 می باشند و مقاومت نسبتا خوبی در برابر هر گونه سایش و فرسایش در طول زمان دارد. تمام محصولات AGT در ترکیه تولید می شود و باعث شده مصرف کنندگان بدون هر گونه شبهه این برند را انتخاب کنند.Fullscreen Expanding Accordion Demoلمینت شیاردار ۱۰MM / AC4
لمینت شیاردار ۱۰MM / AC3
لمینت شیاردار ۱۰MM / AC2
لمینت شیاردار ۱۰MM / AC4


نمونه کارهای اجرایی پارکت لمینت AGT

طول تایل پارکت لمینت AGT معادل ۱۲۰ سانتی متر و عرض تایل های پارکت لمینیت ۲۰ سانتی متر می باشد و در هر بسته ۸ عدد تایل پارکت لمینت قرارداده اند و سطح قابل پوشش توسط هر بسته در حدود ۱٫۹ متر مربع می باشد. پارکت لمینت AGT دارای تنوع زیادی به خصوص از نظر زیبایی نقوش پارکت می باشد حالت طبیعی بودن و گره های چوب در بعضی از تایل های پارکت لمینت AGT را به عنوان یکی از برندهای معتبر بخصوص در کشور ایران تبدیل کرده است.
ویژگی ضد آنتی باکتریال بودن نیز از دیگر مزایای پارکت لمینت AGT می باشد. اخیرا مباحث محیط زیستی و دوستدار محیط زیست بودن خیلی با اهمیت شده است و برای عموم مردم نیز مهم می باشد که محصولی که خرید می کنند به محیط طبیعی انسان ها ضرری وارد نکند. نوع فرآیند تولید HDF را به گونه ای کرده اند که تخته های تولیده ی شده ی فیبر فشرده دارای انتشار کمتر گاز فرمالدئید در محیط باشد.
همان طور که همه میدانیم فرمالدئید گاز مطلوبی برای سلامت انسان نمی باشد و برندهای پارکت لمینت توانسته اند تا درجه ی A پلاس دوستدار محیط زیست بودن را دریافت کنند. از طرف دیگر از نظر فنی نیز می توان بیان کرد که نصاب های حرفه ای بخوبی دریافته اند که برای نصب پارکت لمینت AGT مشکلی از هر لحاظ اتفاق نمی افتد و قیمت مناسب در کنار زیبایی طرح AGT را به عنوان یکی از بهترین ها در ایران مبدل کرده است.


بیشتر بدانید

[URIS id=54]

:ارتباط با ما

نشانی : تهران ، میدان صادقیه ، انتهای بلوار فردوس شرق ، روبروی مرکز خرید آبگینه ، پلاک ۳۹۶ ، واحد ۱۰

انبار : اتوبان آزادگان − خروجی سعیدی – میدان اول چهاردانگه

شماره تماس

خط ویژه : 44004900-021داخلی (3-1) مدرن تجارتداخلی (7-4) ساندویچ پانل۰۲۱-۴۴۰۳۷۵۹۰|۰۲۱-۴۴۹۶۵۸۲۲۰۲۱-۴۴۰۷۵۳۲۴|۰۲۱-۴۴۰۹۱۵۹۶

عضویت در کانال تلگرام

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد. طراحی و بهینه سازی توسط تیم: ویرا وب آپادانا

TOP